Children's 9ct Yellow Gold Ladybird ID Bracelet | H.Samuel
0% for 4 months
Have a question about Children's 9ct Yellow Gold Ladybird ID Bracelet?
Need help with this Children's 9ct Yellow Gold Ladybird ID Bracelet?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Colour | Yellow |
| Gold Carat | 9ct |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | I.D. |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 4.75 in |
| Width | 25 mm |
| Height | 6.5 mm |