Thomas Sabo Charm Club Connect Sterling Silver Paper Link Link Charm Bracelet 7.5" | H.Samuel
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £11.50
Have a question about Thomas Sabo Charm Club Connect Sterling Silver Paper Link Link Charm Bracelet 7.5"?
Need help with this Thomas Sabo Charm Club Connect Sterling Silver Paper Link Link Charm Bracelet 7.5"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Colour | Silver-Tone |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Charm |
| Bracelet Chain Type | Paper Link |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.5 in |
| Width | 16.5 mm |
| Height | 8.5 mm |
| Chain Type | Paper Link |