Sterling Silver & Yellow Gold Plated Two Tone Curb & Paper Link Chain Necklace 16+2" | H.Samuel
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £11.50
Have a question about Sterling Silver & Yellow Gold Plated Two Tone Curb & Paper Link Chain Necklace 16+2"?
Need help with this Sterling Silver & Yellow Gold Plated Two Tone Curb & Paper Link Chain Necklace 16+2"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Colour | Yellow |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Metal 2 Type | Sterling Silver |
| Metal 2 Colour | Silver-Tone |
| Plating Colour | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.1 mm |
| Height | 1.15 mm |
| Extender Length | 2 in |
| Chain Type | Curb |