Sterling Silver Yellow Gold Plated Diamond Cut Ball Chain Necklace 18 + 2" | H.Samuel
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £5.75
Have a question about Sterling Silver Yellow Gold Plated Diamond Cut Ball Chain Necklace 18 + 2"?
Need help with this Sterling Silver Yellow Gold Plated Diamond Cut Ball Chain Necklace 18 + 2"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Colour | Silver-Tone |
| Metal Plating Type | Gold Plate |
| Plating Colour | Yellow |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Chain Type | Ball |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 17.75 in |
| Width | 1.5 mm |
| Extender Length | 2 in |
| Chain Type | Ball |