Harry Potter Quidditch Gift Box with Golden Snitch Necklace & Earrings | H.Samuel
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £4.25
Have a question about Harry Potter Quidditch Gift Box with Golden Snitch Necklace & Earrings?
Need help with this Harry Potter Quidditch Gift Box with Golden Snitch Necklace & Earrings?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Base Metal |
| Metal Colour | Gold-Tone |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Extender Length | null null |
| Watch Design | |
|---|---|
| Model Number | GSWN0631 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 16 in |
| Width | 1 mm |
| Extender Length | 2 in |