Harry Potter Hermione Potions Box & Gold Tone Time Turner Necklace & Earrings Set | H.Samuel
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £4.25
Have a question about Harry Potter Hermione Potions Box & Gold Tone Time Turner Necklace & Earrings Set?
Need help with this Harry Potter Hermione Potions Box & Gold Tone Time Turner Necklace & Earrings Set?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Glass |
| Stone Colour | Clear |
| Stone Shape | Round |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Base Metal |
| Metal Colour | Gold-Tone |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Extender Length | null null |
| Watch Design | |
|---|---|
| Model Number | GSWNX630 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 16 in |
| Width | 33 mm |
| Extender Length | 2 in |