9ct Yellow Gold Diamond Cut Mary & Child Pendant 18" Necklace | H.Samuel
0% for 4 months
Insure your product with H.Samuel Premier Care.
Including theft with force & accidental damage cover from £15.00
Have a question about 9ct Yellow Gold Diamond Cut Mary & Child Pendant 18" Necklace?
Need help with this 9ct Yellow Gold Diamond Cut Mary & Child Pendant 18" Necklace?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Colour | Yellow |
| Gold Carat | 9ct |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Pendant |
| Chain Type | Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 14.5 mm |
| Height | 22.5 mm |
| Chain Type | Curb |