9ct Yellow Gold Mirror 8" Curb Chain Bracelet | H.Samuel
0% for 4 months
Have a question about 9ct Yellow Gold Mirror 8" Curb Chain Bracelet?
Need help with this 9ct Yellow Gold Mirror 8" Curb Chain Bracelet?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Colour | Yellow |
| Gold Carat | 9ct |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Chain Type | Elongated Curb |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 8 in |
| Width | 4.4 mm |
| Height | 1.5 mm |
| Chain Type | Elongated Curb |